Gospodarstwo Edukacyjne "Pszczółki"

"Eko sklep"

 

          W dzisiejszych czasach rośnie świadomość ludzi dotycząca szkodliwości chemii w żywieniu, dlatego też pragną coraz lepiej i zdrowiej się odżywiać. Wychodząc im naprzeciw postanowiliśmy stworzyć sklep ze zdrową żywnością i zaoferować naszym klientom tradycyjne przetwory, zdrowe, świeże ekologiczne produkty takie jak: warzywa, owoce, zioła, jaja, pieczywo (chleb wiejski), mleko od krowy i kozy, sery, produkty zbożowe, przetwory owocowe i warzywne, gęsi, kury, kaczki, przepiórki, ryby.

 

Nasz sklep ze zdrową żywnością to artykuły, które sprawią, że organizm dostaje wyłącznie naturalne składniki mające duży wpływ na zdrowe odżywianie.

Warto pamiętać, że zdrowe odżywianie to nie tylko ekologiczne potrawy, nie zawierające konserwantów czy innych ulepszaczy, lecz również gwarancja dobrego smaku oraz właściwej kondycji fizycznej i psychicznej. Dbając o zdrowe odżywianie i pamiętając o tym, by na naszym stole zawsze stała zdrowa żywność, niwelujemy ryzyko występowania licznych chorób i dbamy o to, by bardziej radośnie podchodzić do życia i mieć więcej energii. Coraz więcej osób docenia zalety, jakie daje żywność ekologiczna. Z pewnością warto do nich dołączyć i poznać, jak wielkie zalety posiada zdrowy sposób odżywiania.

Mając na uwadze świeżość i najwyższą jakość odbiór towarów po ustaleniu terminu.

 

Nasze produkty :

Olej lniany

Olej powstaje z nasion lnu, im niższa temperatura tłoczenia tym lepsza jakość gotowego produktu. Olej lniany to źródło niezbędnego kwasu OMEGA-3.

Wspomaga procesy trawienne i  regeneruje błony śluzowe układu pokarmowego.

Olej lniany odżywia skórę – szczególnie polecany jest do skóry suchej, z objawami łuszczenia.

Olej lniany jest szczególnie ceniony za zawarte w sobie bogactwo kwasów tłuszczowych omega-3. To one są budulcem tkanki mózgowej poza tym sprzyjają syntezie komórek.

Kwasy OMEGA-3 zawarte w oleju lnianym poprawiają m.in. pracę mózgu, regulują ilość hormonów i wspomagają procesy trawienne.

Nienasycone kwasy tłuszczowe zawarte w oleju lnianym mają dla człowieka ogromną wartość zdrowotną. Śluzy oleju lnianego pokrywają cienką warstwą błonę śluzową przełyku, żołądka oraz dwunastnicy i stanowią naturalną ochronę przed czynnikami drażniącymi oraz szkodliwym nadmiarem kwasu żołądkowego.

Stosowanie oleju lnianego zaleca się wszystkim, bez względu na wiek.